Twoj koszyk jest pusty

Aqua Race

aqua race 2t 1l W pełni syntetyczny, najwyższej klasy olej do chłodzonych wodą dwusuwowych silników łodzi typu Jetski i do dwusuwowych silników przyczepnych.

W pełni syntetyczny, najwyższej klasy olej do chłodzonych wodą dwusuwowych silników łodzi typu Jetski i do dwusuwowych silników przyczepnych. Zalecany jest do stosowania w skuterach typu Bombardier Seadoo PWC, gdzie wymagana jest klasa jakości API TC. Jest łatwo mieszalny z paliwem, zawiera wyselekcjonowane bezpopiołowe dodatki w celu zapewnienia wyjątkowej czystości silnika, stabilności termicznej i wyeliminowania "mostkowania" świecy zapłonowej.
 

 

Castrol Aqua Race nadaje się zarówno do przygotowywania mieszanki jak i do silników wyposażonych w układ wtrysku oleju, zasilanych paliwem ołowiowym jak również bezołowiowym, odpowiednio do zaleceń producenta silnika (w proporcji aż do 100:1).

 

Castrol Aqua Race nie jest zalecany do silników Bombardier DI.

 

Zalety i Korzyści: zachowuje wysoką płynność, przedłużając "życie" silnika i poprawiając wydobycie mocy silnika; zapewnia wyjątkową czystości silnika eliminując "mostkowanie" świecy zapłonowej; zapewnia znakomitą ochronę silnika podczas długich okresów pracy i długich okresów przestoju; sprawdzony podczas pracy silnika na pełnych obrotach. Klasa jakości: - API TC.

© 2009 Petroff Oleje