Twoj koszyk jest pusty

Biolube 2T

biolube 2t 1l W pełni syntetyczny, biodegradowalny, najwyższej klasy olej do dwusuwowych silników łodzi motorowych

W pełni syntetyczny, biodegradowalny, najwyższej klasy olej do dwusuwowych silników łodzi motorowych. Castrol Biolube 2T został specjalnie sformułowany specjalnie, aby spełnić wymagania producentów nowoczesnych silników i wymogów środowiska takich jak biodegradowalność i niska emisja węglowodorów. Jest łatwo mieszalny z paliwem, zawiera wyselekcjonowane bezpopiołowe dodatki w celu zapewnienia wyjątkowej czystości silnika, stabilności termicznej i wyeliminowania "mostkowania" świecy zapłonowej.

 

 

Spełnia wymagania ISO 9439. Ulega biologicznej degradacji. Castrol Biolube 2T jest przeznaczony do wszystkich chłodzonych wodą silników zaburtowych, włączając najnowszą generację wielocylindrowych silników z wtryskiem paliwa producentów japońskich i amerykańskich. Nadaje się zarówno do przygotowywania mieszanki jak i do silników wyposażonych w układ wtrysku oleju, zasilanych paliwem ołowiowym jak również bezołowiowym, odpowiednio do zaleceń producenta silnika (w proporcji aż do 100:1).

 

Zalety i korzyści: zachowuje wysoką płynność, przedłużając "życie" silnika i poprawiając wydobycie mocy silnika; olej przeznaczony do silników zaburtowych, pracujących głównie w słonej wodzie; stabilny, skutecznie zapobiega zużyciu silnika, spala się bez pozostawiania popiołu i innych pozostałości w komorach spalania, na świecach i w układzie wydechowym; gwarantuje zachowanie pełnej mocy silnika; ulega szybkiej biodegradacji; przebadany w warunkach sportów wyczynowych.

 

Klasa jakości: NMMA TC-W 3, NMMA TCWII ICOMIA 27-92

© 2009 Petroff Oleje